Press "Enter" to skip to content

Oświetlenie sali weselnej – ekskluzywne lampy w stylu glamour

0


Efektowne lampy sufitowe w sali weselnej

Oświetlenie sali weselnej to istotna składowa jej wystroju. Ale zacznijmy od początku…

Oświetlenie jest kluczowym elementem wystroju każdego niemal lokalu. Nie tylko zapewnia ono równomierne rozproszenie światła w całym pomieszczeniu, ale pełni również funkcję dekoracyjną. Oczywiście nie każdy rodzaj oświetlenia i nie każdą lampę można uznać za ozdobę. Ekskluzywne lampy kryształowe z całą pewnością są jednak taką ozdobą pomieszczenia i często spełniają się jako główne oświetlanie sali weselnej, balowej, tanecznej, podkreślając ich elegancki charakter.

Wesele jak z bajki czyli Panna Młoda dba o szczegóły

Ślub i wesele to dla wielu ludzi jedno z najważniejszych wydarzeń w ich życiu. Poświęcają oni sporo czasu i pieniędzy na to, aby wydarzenie to spełniło ich wymagania i wyobrażenia. Gro kobiet scenariusz swojego wesela udoskonala przez wiele lat i w momencie kiedy nadchodzi czas przygotowań to doskonale wiedzą czego chcą.

To co dla nas może być drobnostką, dla przyszłej Panny Młodej czymś takim nie jest. Sala weselna jest jednym z kluczowych elementów zabawy weselnej. Wielkość, wystrój, układ stołów, ale również, a może przede wszystkim, oświetlenie sali weselnej (tanecznej) ma kolosalne znaczenie.

Wystrój kościoła, jak i sali weselnej pochłania niemałą część budżetu weselnego. Oznacza to, ni mniej nie więcej, że sama estetyka wydarzenia jakim jest wesele ma dla Państwa Młodych znaczenie.

Oświetlenie sali weselnej: lampy w stylu glamour

Styl glamour nierozerwalnie wiąże się ze ślubami i weselami. Panny Młode często decydują się na suknie ślubne dekorowane kryształkami, kryształowe tiary, ozdoby do włosów, biżuterię z kryształami, kryształowe ozdoby na stołach, kryształowe girlandy i inne ozdoby sali weselnej.

W nurt glamour doskonale wpisują się sale weselne, które zostały wyposażone w luksusowe lampy kryształowe. Efektowne oświetlenie sali weselnej robi wrażenie nie tylko na przyszłej Parze Młodej, ale również na zaproszonych na wesele gościach.

Efektownym oświetleniem do sali weselnej jest bezsprzecznie 24 ramienna, duża lampa do sali weselnej, którą wykonano w Czechach z ołowiowego szkła kryształowego oraz prawdziwych kryształów Preciosa.

Duży żyrandol kryształowy na 24 żarówki

Stylowa lampa kryształowa, która została bogato ozdobiona kryształami znanej i cenionej na całym świecie marki Preciosa. Kryształy pod wpływem padającego na nie światła błyszczą się jak gwiazdy na niebie. Efektowne rozbłyski światła odbijają się również na ścianach oraz na suficie oświetlanej sali weselnej.

Jest to lampa, która często wybierana jest na główne oświetlenie sali weselnej. Montowana jest w różnych konfiguracjach. Jeśli stoły rozstawione są wzdłuż ścian, tworząc kwadrat, w środku którego jest parkiet do tańczenia to nad każdym ze stołów wisi jeden żyrandol, a nad parkietem (choć niekoniecznie) wisi również jeden żyrandol. Wszystko uzależnione jest od wielkości sali weselnej.

Można również montować 1/2/3 duże lampy nad miejscem do tańczenia, a wzdłuż stołów kinkiety kryształowe.

Duża, złota lampa do wysokiego pomieszczenia

Jeżeli strop sali weselnej ma różne wysokości, przy czym w części środkowej jest umieszczony wysoko to w tym miejscu powinna zawisnąć wysoka lampa lub przedstawiony powyżej żyrandol kryształowy ale na odpowiednio długim łańcuchu. Lampy kryształowe montowane są do sufitu na łańcuchu w kolorze wykończenia lampy (błyszczące złoto, chrom lub patyna). Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że łańcuch można skrócić usuwając z niego metalowe oczka. W razie potrzeby producent może też zamontować dłuższy łańcuch, na życzenie Klienta.

wysoki żyrandol kryształowy L 215/32/07

Jest to wysoka lampa kryształowa, ozdobiona całym mnóstwem kryształów Preciosa w kształcie diamentów. 32 żarówki rozmieszczono na 3 poziomach. Średnica lampy to 122 cm, a wysokość 162 cm. Wraz z łańcuchem żyrandol ma aż 220 cm wysokości – świetnie nadaje się więc do oświetlenia wysokiego pomieszczenia. Złote zdobienia dodają lampie uroku i podkreślają jej luksusowy charakter.

Duża lampa ze szkła kryształowego i kryształów Preciosa

Duży żyrandol L 218/12+6+3/09 jest szalenie efektowny i spodoba się nawet tym, którzy nie są miłośnikami lamp kryształowych. Jest on po prostu piękny, rozłożysty i ozdobiony kryształami Preciosa w bardzo rozsądnej ilości. Jego średnica to 120 cm, a wysokość to 110 cm. 21 żarówek rozmieszczono na 3 poziomach. Pierwszy, górny poziom to 3 żarówki, środkowy 6 żarówek, dolny to z kolei 12 ramion z żarówkami. W lampie można wymienić wykończenia w kolorze złotym na chrom lub patynę. Zabieg ten może jej jednak odebrać połowę uroku. Złote wykończenia pasują tutaj doskonale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *